top of page

​НАШ  АДРЕС

Схема проезда

 

Это текст. Нажмите один раз и выберите «Редактировать текст» или просто кликните дважды, чтобы добавить свой текст и настроить шрифт. Чтобы удалить этот текст, нажмите один раз и выберите значок «Корзина».

 

Совет: чтобы добавить свое фото, нажмите на изображение и выберите «Заменить фото».

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Педагогічне кредо нашого колективу:

«Вимогливість до учнів у поєднанні з повагою до їхньої особистості»

  Вся діяльність педагогічного колективу Володимирівської загальноосвітньої школи І - III ступенів №1 спрямовується на забезпечення прав учнів на загальну середню освіту, організацію їх навчально-пізнавальної діяльності, становлення і розвиток виховної системи у школі, науково-методичній роботі з педкадрами, співпраці освітнього закладу із сім'єю, позашкільними і громадськими організаціями з метою розвитку особистості школярів. В основу діяльності Володимирівської ЗОНІ І-Ш ступенів № 1 покладено діючі законодавчі та освітні нормативні документи України, Національна доктрина розвитку освіти України.

У школі працює 52 педпрацівника:

Якісний склад педагогічних кадрів за категоріями у 2012-2013 н.р. такий:

> учителі-методисти - 5 (10%)

> старші вчителі - 2 (4%)

> учителі вищої категорії - 12 (23%)

> учителі І категорії - 23 (44%)

> учителі II категорії - 3 (6%)

> категорія «спеціаліст» -14(27%)

> нагороджені знаком «Відмінник освіти України» - 2 (4%)

   Вчителі школи працюють дієво та ефективно. Колектив школи може пишатися заслугами вчителів: Морозова Л.В., вчитель історії, стала лауреатом обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2008» в номінації «Історія». Петренко Н.І., вчитель географії, стала переможцем районного етапу конкурсу «Учитель року - 2010» в номінації «Географія», Клименко І.О., вчитель математики, стала лауреатом районного етапу конкурсу «Учитель року - 2010» в номінації «Математика». Вчитель історії Морозова Л.В. розробила автор-ську програму для учнів 6-7 класів «Мандрівка у часі».

Вчителі школи надають до друкування у професійні видання свої методичні ро-зробки, розробки уроків, позакласних заходів. За останні 5 років було надруковано роботи таких вчителів:  В.І. Шептури, Я.В. Грінченко, Н.Д. Вишнивецької, Л.В. Морозової, А.К. Ахременко, В.В. Бондар, В.І. Бєлякової, О.В. Жигайло, М.В. Клименко.

     Зростає кількість вчителів, які оволодівають навичками роботи на комп'ютері і роблять перші кроки у використанні інформаційних технологій у навчальному процесі; учителі Шептура В.І., Морозова Л.В., Петренко Н.І., А.К. Ахременко, Н.Д. Вишнивецька на своїх відкритих уроках діляться з колегами вміннями застосовувати інноваційні форми і методи роботи, які сприяють активізації самоосвітньої, творчої діяльності школярів, здійсненню особистісного підходу до дітей, установленню демократичних, гуманістичних взаємовідносин.

    Усвідомлюючи важливість завдань, які стоять перед школою з проблеми форму-вання особистості, розвитку її здатності до самоосвіти і самореалізації у повсякденному житті, педколектив доклав певних зусиль до формування творчих здібностей наших ви-хованців, до виявлення і розвитку їх обдарованості, розкриття їх здібностей і нахилів, ведеться цілеспрямована робота по виконанню програми «Обдаровані діти». В напрямку «Інтелектуальний потенціал Донбасу» досягнуті гарні результати. Щодо цього ми можемо з задоволенням констатувати, що за підсумками районних предметних олімпіад школа займає призове місце в районі. Серед вагомих результатів слід відзначити, що Старухін Василь 2 роки поспіль посідав II місце на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету хімія, Морозова Анастасія посіла ІІ місце в Республіканській олімпіаді з історії. 

Популярності набуває шкільний конкурс «Учень року» з таких номінацій

• Найстаранніший учень 4-го класу

• Найстаранніший учень серед 5-8класів

• Найстаранніший, сумлінний, обов'язковий учень 9-11 класів

• Знавець історії та суспільних наук

• Знавець математики та інформатики

• Знавець філології та літератури

• Знавець природничих наук

• Творчий учень

• Спортивний учень

• Відкриття року

    За 26 років школу закінчили 53 учня із золотими та срібними медалями. Понад 80% випускників стають студентами вищих навчальних закладів Донеччини та України.

Наша история

Найперша школа була побудована односельцями с. Володимирівка в 1910р.

 У 1943р., при відступі, фашисти спалили будівлю нашої школи. Тому навчання почалося у приміщенні, де зараз розташована ощадкаса на першому поверсі. Не було підручників, паперу, але учні вперто оволодівали знаннями.

А з 1948р.  під школу було обладнано іншу будівлю. Нині це житловий будинок №26 по вул. Комсомольська. Місця для всіх учнів не вистачало в класах, тому школярі сиділи по троє за партами. Поряд з новоствореною школою розташовувся спортмайданчик, де учні щоранку робили зарядку перед початком нового навчального дня.

У 1958р. була збудована нова триповерхова школа. У школі були фізичний, хімічний, біологічний, військовий кабінети й невелика піонерська кімната. У приміщенні гаража працювала шкільна майстерня з обробки дерева і  металу. Школа мала стару вантажну автомашину для її вивчення.

А в 1962р. було побудовано ще одну будівлю.

1 вересня 1984р. почалося навчання в новій Володимирській загальноосвітньої середньої школі 1-3 ступенів №1

bottom of page